معرفی کتاب

نام کتاب: هندسه جامع(دوره راهنمایی)  

انتشارات:مبتکران              نویسنده : حسین انصاری     قیمت :120000ریال

 

عکس موجود نیست!!!!!!!!!؟

در این کتاب، نکات مهم هندسه ی دوره ی راهنمایی بیان، و برای هر کدام مثالی آورده شده است. در پایان هر فصل، تعدادی پرسش چهارگزینه ای مطرح و پاسخ تشریحی آن ها نیز آورده شده است. همان طور که از نام کتاب بر می آید این کتاب، کتابی جامع و کامل برای هندسه ی دوره ی راهنمایی می باشد، که دانش آموزان عزیز را جهت آزمون های ورودی مدارس آماده می کند.

یک کتاب ارزشمند و خوب

 

نام کتاب : 2000تست تفکیکی دوره راهنمایی

قیمت: 80000ریال   

کتاب 2000پرسش چهارگزینه ‏ای تفکیکی ریاضیات دوره‏ ی راهنمایی

نام مؤلف: محمد حسن کاهه

2000 تست ، برای آزمون های ورودی نوشته شده است. در این کتاب تست های آزمون های ورودی سال های مختلف بهترین مدارس ایران و تهران گردآوری شده و به بهترین وجه تفکیک و دسته بندی شده اند. هر تست شناسنامه ای دارد که معلوم شود از کدام آزمون است . در حل تشریحی تست ها تا حد امکان از بیان نکات اضافی دبیرستانی خودداری شده و با روش هایی ساده و قابل فهم تمامی تست های مشکل نیز حل شده است. رده ی حل ها در پایان هر فصل آمده است. در پایان کتاب چند سری از جدیدترین آزمون های ورودی به طور کامل درج شده است.
 فصل بندی کتاب بر اساس کتاب درسی سوم راهنمایی می باشد، ولی در ابتدای کتاب جدول هایی وجود دارد که دانش آموزان پایه ی اول و دوم راهنمایی با استفاده از آن می توانند تست های مربوط به خود را از کتاب انتخاب و حل نمایند.
در حل تست های مشابه از حل کامل خودداری شده است تادانش آموزان نیز از فکر خود استفاده و مسائل را با دقت بیشتری بررسی کنند

 

 

نام کتاب: ریاضیات سوم راهنمایی         

قیمت: 68000ریال        رتبه: 4 از 5 ستاره!                    انتشارات مبتکران

کتاب ریاضیات سوم راهنمایی ( تیزهوشان )

 

 نام مؤلف: انصاری - قادر

 

در این کتاب، مباحث سال سوم راهنمایی در سطحی پیشرفته بیان و در هر فصل مثال های گوناگون برای تفهیم درس مطرح شده است. در پایان هر فصل نیز تمرین های گوناگونی قرار داده شده که حل آن ها موجب ارتقای سطح علمی دانش آموزان می شود. فصل های این کتاب به شرح زیر است:
1 - اعداد اول
2 - تناسب
3 - جذر و رادیکال
4 - اعداد گویا
5 - توان
6 - بردار
7 - جبر
8 - دایره
9 - رابطه فیثاغورس
10 - اعداد حقیقی
11 – معادله ی خط
12 - رابطه ی تاس و تشابه
13 - هندسه ی فضایی

 

 

نام کتاب: ریاضی دوم راهنمایی

قیمت :57000ریال         انتشارات مبتکران

کتاب ریاضی دوم راهنمایی

 

 نام مؤلف: محمد حسن کاهه

 

این کتاب، تقریباً بر مبنای فصل بندی کتاب درسی تالیف شده است. در ابتدای هر فصل، نکات مورد نیاز به صورت مختصر آمده است، و سپس تست های عادی و پس از آن تست های ویژه که سطح علمی بالاتری دارند، قرار داده شده است. در پایان هر فصل، حل تشریحی تمام تست های عادی و ویژه، به بهترین شکل آمده است. در حل تست ها از ارائه ی نکات دبیرستانی خودداری شده، و تا جایی که امکان داشته حتی از مفاهیم ساده و ابتدایی، سخت ترین تست ها حل شده است. فصل اصل ضرب، فصل دوازدهم کتاب، مربوط به کتاب درسی نیست ولی به دلیل اهمیت زیاد و استفاده ی زیاد در آزمون ها، این فصل به عنوان یک فصل مستقل در کتاب آمده است. بخش های مجموعه، هندسه 1، اصل ضرب و مبنا، به دلیل اینکه در کتاب سوم راهنمایی تکرار نمی شوند، در حد آزمون های ورودی کار شده است، تا این کتاب، برای دانش آموزان سوم نیز مفید واقع شود. در این کتاب، از ساده ترین تست ها (که تعدادشان کمتر است)، تا مشکل ترین تست های مفهومی، آمده است، تا برای هر نوع سطح کاری مفید واقع شود.

 

نام کتاب: ریاضی اول راهنمایی (تدریس و تمرین)

انتشارات مبتکران            قیمت: 43000ریال

کتاب ریاضی اول راهنمایی (تدریس و تمرین)

 

 نام مؤلف: محمد حسن کاهه

 

 
در این کتاب، تدریس همراه با پرسش هایی تحت عنوان تمرین ارائه شده است؛ که تمرین ها باعث تحریک فکری دانش آموز در راستای تدریس انجام می شود. برخی فصل های طولانی با وجود تمرین ها جذاب تر شده و خسته کننده نیستند. در پایان هر فصل، تمرینات به دو دسته ی
تمرینات عادی و تمرینات  ویژه دسته بندی شده اند که بخش اخیر ویژه دانش آموزان مستعد و تیزهوش می باشد. در پایان فصل حل تمام تمرینات عادی و ویژه آمده است. و نیز تمریناتی تحت عنوان تمرین تکمیلی در پایان تمرینات آمده است که این تمرینات دشوارتر است و حل تشریحی ندارند و مخصوص دانش آموزانی است که کل فصل را فرا گرفته اند. دبیران می توانند از این بخش به عنوان سؤالات امتیازی استفاده کنند. این کتاب برای دبیران محترم و دانش آموزان عزیز در هر سطحی مفید است.

لبخندبامن حرف نزننیشخند.....!!

نام کتاب: محافل ریاضی (تجربه روسها)

قیمت:60000ریال

انتشارات:


 

 

 

 

نام کتاب:

/ 0 نظر / 13 بازدید